Polska Szkoła Sobotnia w BrisbaneAktualnościBez kategoriiZakończenie roku szkolnego 2017

Zakończenie roku szkolnego 2017

  • by

24068165_1621206157901565_1318517694547372435_n

2 grudnia 2017 roku zakończyliśmy kolejny rok wytężonej pracy w naszej szkole. Polska Szkoła Sobotnia w Bowen Hills posiada oddział przedszkolny dzieci w wieku 3-4 lata, klasy 0-1, 2-4 i klasę maturalną. Wszyscy uczniowie pracowali nad doskonaleniem znajomości języka polskiego, tworzyli wspólne projekty, bawili się,zawiązywali przyjaźnie, brali udział w uroczystościach szkolnych i polonijnych w Brisbane. Za całoroczną pracę otrzymali dyplomy i upominki książkowe. W gronie najlepszych uczniów szkół polonijnych w Australii, znalazła się Kaya Zielińska z kl.2-4, która otrzymała Nagrodę Konsula RP Pani Reginy Jurkowski. Ogromne podziękowania należą się całej kadrze nauczycielskiej, rodzicom i zarządowi za poświęcenie swoich umiejętności i wolnego czasu dla dobra dzieci. Dziękujemy naszym sponsorom i darczyńcom za wsparcie rzeczowe i finansowe w tym roku szkolnym. Życzymy Wam dzieciaki wspaniałych wakacji w Australii, a tym którzy wybierają się do Polski  aby szlifowali język polski i zwiedzili jak najwięcej ciekawych miejsc. Czekamy na Wasze relacje. Do zobaczenia na początku lutego.

DS