Polska Szkoła Sobotnia w BrisbaneAktualnościBez kategoriiWsparcie od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii PREZESA RADY MINISTRóW

Wsparcie od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii PREZESA RADY MINISTRóW

  • by

Drodzy Rodzice oraz Rado Pedagogiczna Szkoły, bardzo miło nam poinformować że nasza szkoła otrzymała dotację ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022: „Wsparcie utrzymania i funkcjonowania Szkół Polonijnych w Australii, Kanadzie, Chinach i Turcji na lata 2022-2023”.

Kwota dotacji:

2022: 7,100 PLN

2023: 7,100 PLN

Całkowita wartość zadania publicznego: 188 645,20 PLN

Zadanie publiczne „Wsparcie utrzymania i funkcjonowania Szkół Polonijnych w Australii, Kanadzie, Chinach i Turcji na lata 2022-2023” polega na wsparciu szkół polonijnych poprzez dofinansowanie kosztów wynajmu pomieszczeń, wynagrodzeń nauczycieli, ubezpieczenia i innych kosztów funkcjonowania. Jest to niesamowita pomoc dla naszej Szkoły za którą bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu uczniów i nauczycieli Szkoły.